KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17087132
nr 1708 7132
Kai Morten-Glud
(1912-1992), Danmark
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, fruktträd, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 39x47
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 juni 2025
kl 20:49:14
9/6 16:35:36
Kai Morten-Glud
Läs mer om Kai Morten-Glud